از آنجایی که بخش تأسیسات مکانیک یکی از مهم‌ترین ارکان‌ ساختمان می‌باشد، لذا دغدغه بزرگی را در ذهن کارفرمایان و پیمانکاران ساختمان‌ها با کاربری‌های مختلف ایجاد می‌کند. تیم مهندسین مکانیک شرکت پویا تجهیز فرتاک با تکیه بر دانش آکادمیک و تجربه سال‌ها فعالیت خود در این خصوص، می‌توانند کمک شایانی در زمینه طراحی، مشاوره و مهندسی خرید، تأمین تجهیزات و نیز اجرای تأسیسات به تمامی تیم‌های مرتبط به تأسیسات مکانیکی ساختمان شما داشته باشند.

parallax background

طراحی سیستمهای تاسیسات مکانیک


این بخش از خدمات شرکت فرتاک برای پروژه هایی مناسب است که مشاور تاسیسات مکانیک بصورت تخصصی ندارند و یا اینکه نقشه های سیستم تاسیسات مکانیکی ساختمان بعلت تغییراتی که در مرحله ساخت ابنیه اعمال گشته، اجرایی نیست و باید بر اساس استانداردها و مقررات ملی ساختمان طراحی مجدد انجام شود و مطابق آن طرح اجرایی، سیستم تاسیسات مکانیک اجرا شود لذا جهت هرچه بهتر اجرا شدن سیستم تاسیسات مکانیک ساختمان، ضروری‌ست که نقشه اجرایی تاسیسات طراحی شود. به همین منظور تیم مهندسین فرتاک با بررسی ساختمان از جوانب مختلف معماری و نیاز کارفرما، اقدام به طراحی به صورت جامع و کامل منطبق بر نقشه های معماری میکند و در اختیار شما قرار میدهد.
شرکت فرتاک یک شرکت فنی‌مهندسی –بازرگانی می‌باشد ،مهندسین مکانیک این شرکت،آگاهی و شناخت کاملی از تجهیزات موجود در بازار دارند و به این علت در بحث مشاوره و طراحی سیستم‌های مکانیک می‌توانند اجرایی تر عمل کنند.

parallax background

تامین تجهیزات تاسیسات مکانیک


تمامی پروژه‌های ساختمانی با هر نوع کاربری برای تامین تجهیزات مربوط به تاسیسات مکانیک خود می‌تواند از این بخش از خدمات فرتاک بهره‌مند شوند و از آنجایی که تیم بازرگانی فرتاک با توجه به شناختی که از برندهای مطرح در زمینه تاسیسات مکانیک دارد،توانسته مجموعه‌ای از برندها را گردآوری کند که قابل اعتماد،باکیفیت و پاسخگوی کلیه نیازهای پروژه‌های ساختمانی می‌باشد. تیم فنی-بازرگانی فرتاک پس از بازدید از پروژه و بررسی نقشه‌های تاسیسات،با تشکیل جلساتی به منظور مشاوره و مهندسی خرید، نیاز کارفرما و شرایط پروژه را دریافت کرده و در نهایت تحت یک گزارش توجیه فنی و اقتصادی با آلترناتیو های مختلف مناسب ساختمان مورد نظر، ارائه میدهد.
شرکت فرتاک یک شرکت مهندسی-بارزگانی است و شما می‌توانید مطمئن باشید تجهیزاتی که از فرتاک خریداری می‌کنید با تمام بررسی‌های فنی-مهندسی انجام شده توسط تیم مهندسی فرتاک،بهترین انتخاب برای شما بوده است .

اجرای سیستمهای تاسیسات مکانیک


پروژه‌هایی که برای اجرای تاسیسات مکانیک خود تیم اجرایی حرفه‌ای ندارند میتوانند از این بخش از خدمات فرتاک بهره مند شوند. شما نیز به این امر آگاه هستید که یک تیم اجرایی حرفه‌ای می‌تواند با استناد به نقشه‌های تاسیسات شما و با معیارهای استاندارد ساختمان و نظام مهندسی اجرای تاسیسات مکانیک شما را انجام دهد.خدماتی که تیم اجرای تاسیات مکانیک فرتاک در اختیار شما قرار میدهند با توجه به خواسته‌های کارفرما یا پیمانکار می‌تواند شامل کلیه موارد سیستم تاسیسات مکانیک یک ساختمان از صفر تا صد میباشد.
در حین اجرای تاسیسات مکانیک نیاز است مهندسین مسلط به این امر نظارت و بازنگری‌هایی را داشته باشند و از آنجایی که شرکت فرتاک در کنار تیم اجرایی خود از حضور مهندسین با تجربه‌ای بهره‌ میبرد،این مهم امکان پذیر است.

محصولات مرتبط به تاسیسات مکانیک


بخش تامین تجهیزات


مهندسی پایه و تفصیلی در مراحل خرید

مهندسی پایه و تفصیلی در مراحل خرید

خدمات نصب و راه اندازی

خدمات نصب و راه اندازی

مطالعات تکمیلی

آموزش

checklist

انجام مراحل تست در صورت نیاز

conversation

خدمات پس از فروش

قلب تپنده ساختمان

سیستم تأسیسات برق و مکانیک ساختمان قلب تپنده ساختمان به حساب می‌آید به لحاظ اینکه اگر سیستم تأسیسات یک ساختمان طبق استانداردهای مشخص طراحی نشده باشد و کاربر احساس راحتی با آن نکند تغییر آن سخت و گاهی ناممکن است چراکه هم خرابی‌های زیادی به همراه دارد و هم هزینه‌های گزافی در بر دارد. لذا این موضوع به یکی از دغدغه‌های اصلی سازندگان ساختمان‌ها تبدیل شده است.

بخش طراحی


مطالعات پایه

مطالعات پایه

مطالعات تکمیلی

مطالعات تکمیلی

محاسبات فنی

محاسبات فنی

تهیه نقشه های اجرایی

تهیه نقشه‌های اجرایی

تامین‌کنندگان تأسیسات مکانیک