مشاوره و مهندسی خرید سیستمهای تاسیسات برق


این بخش از خدمات شرکت فرتاک مناسب پروژه‌هایی است که مهندس مشاور ندارند و کارفرما یا پیمانکار به دنبال بهینه ترین سیستم تاسیسات برق از لحاظ عملکرد، هزینه اجرا و نیز هزینه های جاری می‌باشد. لذا بمنظور جلوگیری از صرف هزینه‌های زمانی و مالی بی اثر و نیز دوری از سردرگمی و بلاتکلیفی در پروسه انتخاب و خرید تجهیزات تاسیسات برق و همچنین جلوگیری از خسارات ناشی از عدم انتخاب صحیح سیستم تاسیسات برای این دست از پروژه ها امکان دادن مشاوه و مهندسی خرید میباشد .
مهندسین شرکت فرتاک با استفاده ازآگاهی و تسلطی که بر تجهیزات تاسیسات برق دارند وشناخت کامل از جدیدترین‌های بازار ایران و جهان و نیز باتوجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارند می‌توانند به شما در انتخاب سیستم تاسیسات و خرید تجهیزات باکیفیت برتر و هزینه بهینه یاری رسانند.تامین تجهیزات سیستمهای تاسیسات برق


تمامی پروژه‌های ساختمانی با هر نوع کاربری برای تامین تجهیزات مربوط به تاسیسات برق خود می‌تواند از این بخش از خدمات فرتاک بهره‌مند شوند و از آنجایی که تیم بازرگانی فرتاک با توجه به شناختی که از برندهای مطرح در زمینه تاسیسات برق دارد،توانسته مجموعه‌ای از برندها را گردآوری کند که قابل اعتماد،باکیفیت و پاسخگوی کلیه نیازهای پروژه‌های ساختمانی می‌باشد. تیم فنی-بازرگانی فرتاک پس از بازدید از پروژه و بررسی نقشه‌های تاسیسات،با تشکیل جلساتی به منظور مشاوره و مهندسی خرید، نیاز کارفرما و شرایط پروژه را دریافت کرده و در نهایت تحت یک گزارش توجیه فنی و اقتصادی با آلترناتیو های مختلف مناسب ساختمان مورد نظر، ارائه میدهد.
شرکت فرتاک یک شرکت فنی مهندسی-بازرگانی است،شما می‌توانید مطمئن باشید که تجهیزاتی که از فرتاک خریداری می‌کند با تمام برسی‌های فنی-مهندسی انجام شده توسط تیم مهندسی فرتاک،بهترین انتخاب برای پروژه شما بوده است .


محصولات مرتبط با تاسیسات برق


بخش طراحی


مطالعات پایه

مطالعات پایه

مطالعات تکمیلی

مطالعات تکمیلی

محاسبات فنی

محاسبات فنی

تهیه نقشه های اجرایی

تهیه نقشه‌های اجرایی

بخش تامین تجهیزات


محاسبات فنی

مهندسی پایه و تفصیلی در مراحل خرید

نصب و راه اندازی برق

خدمات نصب و راه اندازی

مطالعات تکمیلی

آموزش

checklist

انجام مراحل تست در صورت نیاز

conversation

خدمات پس از فروش

تامین‌کنندگان تأسیسات برق